Vítejte na stránkách obce Obec Troskovice.
  • začíná ve středu 28. 6. 19:30 - končí v
  • hrad Trosky

Areál přístupný od 19:30, začátek promítání po setmění.

Pořádá Obec Troskovice, promítá kino Lomnice nad Popelkou.

Můžete si přinést deku, karimatku nebo skládací židličku a baterku na cestu zpátky.

Vstupenky kupujte ZDE.

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých filmových muzikálů vypráví o císaři Karlu IV. a jeho hradu Karlštejn, na němž kvůli jeho zákazu nesměly přebývat ženy. Tento zákaz měl posloužit k tomu, aby se panovník mohl věnovat mužským záležitostem. Jedné noci byl ale porušen hned dvakrát... Na Karlštejně se tedy objeví nejen Karel IV. a dva nezvaní hosté, cyperský král Petr a bavorský vévoda Štěpán, ale také dvě ženy v mužském přestrojení. Jednou z nich je císařova manželka Eliška Pomořanská, která z láska a ze stesku porušila zákaz, aby mohla císaře alespoň zahlédnout, tou druhou je neteř purkrabího Alena, která se vsadila s otcem, že dokáže strávit noc na hradě v mužském přestrojení...